ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
loading...

UEFA EUROPA LEAGUE: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

10:58 μ.μ.
Πέρασαν Εύκολα βράδυ ΠΑΟΚ (3-0) και ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (3-0).
Προκρίθηκαν ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ και ΟΜΟΝΟΙΑ. 
Στο 87 έχασε την Πρόκριση Η Ανόρθωση... Αποκλεισμοί ΣΟΚ για ΠΑΛΕΡΜΟ, ΜΑΙΝΖ. Αναλυτικά τα τα πιο Σημαντικά αποτελέσματα...


Mladá Boleslav2-2AEK Larnaca
Aggregate: 2-5
Referee: Peter Rasmussen (DEN) – Stadium: Mestský, Mlada Boleslav (CZE)
4 August 2011 - Third qualifying round
Varaždin1-2Dinamo Bucureşti
Aggregate: 3-4
Referee: Ján Valášek (SVK) – Stadium: NK Varaždin, Varazdin (CRO)
4 August 2011 - Third qualifying round
Aktobe1-1Alania
Aggregate: 2-2 Alania win 4-2 on penalties
Referee: Simon Lee Evans (WAL) – Stadium: Tsentralniy, Aktobe (KAZ)
4 August 2011 - Third qualifying round
Elfsborg1-1Aalesund
Aggregate: 1-5
Referee: Radek Matějek (CZE) – Stadium: Borås Arena, Boras (SWE)
4 August 2011 - Third qualifying round
Qarabağ1-0Club Brugge
Aggregate: 2-4
Referee: Sascha Kever (SUI) – Stadium: Tofig Bahramov Republican stadium, Baku (AZE)
4 August 2011 - Third qualifying round
Strømsgodset0-2Atlético
Aggregate: 1-4
Referee: Mark Courtney (NIR) – Stadium: Marienlyst, Drammen (NOR)
4 August 2011 - Third qualifying round
Sligo0-2Vorskla
Aggregate: 0-2
Referee: Emir Alecković (BIH) – Stadium: The Showgrounds, Sligo (IRL)
4 August 2011 - Third qualifying round
Gomel1-3Bursaspor
Aggregate: 2-5
Referee: Marius Avram (ROU) – Stadium: Tsentralny, Gomel (BLR)
4 August 2011 - Third qualifying round
Legia0-0Gaziantepspor
Aggregate: 1-0
Referee: Darko Čeferin (SVN) – Stadium: Wojska Polskiego, Warsaw (POL)
4 August 2011 - Third qualifying round
Rennes2-0Metalurgi Rustavi
Aggregate: 7-2
Referee: Antti Munukka (FIN) – Stadium: Route de Lorient, Rennes (FRA)
4 August 2011 - Third qualifying round
Spartak Trnava2-1Levski
Aggregate: 3-3 Spartak Trnava win 5-4 on penalties
Referee: Ken Henry Johnsen (NOR) – Stadium: Antona Malatinského, Trnava (SVK)
4 August 2011 - Third qualifying round
Dinamo Tbilisi2-0KR
Aggregate: 6-1
Referee: Pawel Gil (POL) – Stadium: Boris Paichadze National Stadium, Tbilisi (GEO)
4 August 2011 - Third qualifying round
Senica0-3Salzburg
Aggregate: 0-4
Referee: Hannes Kaasik (EST) – Stadium: FK Senica, Senica (SVK)
4 August 2011 - Third qualifying round
Gaz Metan1-1Mainz
Aggregate: 2-2 Gaz Metan win 4-3 on penalties
Referee: Tamás Bognar (HUN) – Stadium: Gaz Metan, Medias (ROU)
4 August 2011 - Third qualifying round
Helsingborg3-0Bnei Yehuda
Aggregate: 3-1
Referee: Jérome Efong Nzolo (BEL) – Stadium: Olympia, Helsingborg (SWE)
4 August 2011 - Third qualifying round
Hajduk Split0-1Stoke
Aggregate: 0-2
Referee: Andrea De Marco (ITA) – Stadium: Stadion Poljud, Split (CRO)
4 August 2011 - Third qualifying round
Häcken2-1Nacional
Aggregate: 2-4
Referee: Cyril Zimmermann (SUI) – Stadium: Ullevi, Gothenburg (SWE)
4 August 2011 - Third qualifying round
Brøndby4-2Ried
Aggregate: 4-4 Ried win on away goals
Referee: Thorsten Kinhöfer (GER) – Stadium: Brøndby, Brondby (DEN)
4 August 2011 - Third qualifying round
M. Tel-Aviv6-0Željezničar
Aggregate: 8-0
Referee: Alan Black (NIR) – Stadium: Bloomfield Stadium, Tel Aviv (ISR)
4 August 2011 - Third qualifying round
Thun1-1Palermo
Aggregate: 3-3 Thun win on away goals
Referee: Liran Liany (ISR) – Stadium: Arena Thun, Thun (SUI)
4 August 2011 - Third qualifying round
Lokomotiv Sofia
0-0
Śląsk
Referee: Oliver Drachta (AUT) – Stadium: Natsionalen Stadion Vasil Levski, Sofia (BUL)
4 August 2011 - Third qualifying round
Westerlo0-2Young Boys
Aggregate: 1-5
Referee: Richard Trutz (SVK) – Stadium: het Kuipje, Westerlo (BEL)
4 August 2011 - Third qualifying round
Vaduz2-1H. Tel-Aviv
Aggregate: 2-5
Referee: Daniel Stålhammar (SWE) – Stadium: Rheinpark, Vaduz (LIE)
4 August 2011 - Third qualifying round
Den Haag1-0Omonia
Aggregate: 1-3
Referee: Marco Borg (MLT) – Stadium: Ado den Haag, Den Haag (NED)
4 August 2011 - Third qualifying round
Olympiacos Volou3-0Differdange
Aggregate: 6-0
Referee: Arman Amirkhanyan (ARM) – Stadium: Panthessaliko, Volos (GRE)
4 August 2011 - Third qualifying round
Rabotnicki1-2Anorthosis
Aggregate: 3-2
Referee: Nikolay Yordanov (BUL) – Stadium: National Arena Filip II Macedonian, Skopje (MKD)
4 August 2011 - Third qualifying round
PAOK3-0Vålerenga
Aggregate: 5-0
Referee: Kristo Tohver (EST) – Stadium: Toumbas Stadium, Salonika (GRE)
4 August 2011 - Third qualifying round
Crvena zvezda
6-0
Ventspils
Referee: Ruddy Buquet (FRA) – Stadium: Stadion FK Crvena zvezda, Belgrade (SRB)
4 August 2011 - Third qualifying round
Jablonec
0-1
AZ
Referee: Viktor Shvetsov (UKR) – Stadium: Chance Arena, Jablonec nad Nisou (CZE)
4 August 2011 - Third qualifying round
Fulham
2-0
Split
Referee: Duarte Gomes (POR) – Stadium: Craven Cottage, London (ENG)
4 August 2011 - Third qualifying round
St Patrick's
0-1
Karpaty
Referee: Ovidiu Alin Hategan (ROU) – Stadium: Tallaght Stadium, Dublin (IRL)
4 August 2011 - Third qualifying round
Hearts
3-0
Paks
Referee: Robert Malek (POL) – Stadium: Tynecastle, Edinburgh (SCO)
4 August 2011 - Third qualifying round
Sarajevo
0-2
Sparta Praha
Referee: Maksim Layushkin (RUS) – Stadium: Asim Ferhatović Hase Stadion, Sarajevo (BIH)
4 August 2011 - Third qualifying round
Austria Wien
1-0
Olimpija Ljubljana
Referee: Aleksei Eskov (RUS) – Stadium: Franz Horr Stadion, Vienna (AUT)
4 August 2011 - Third qualifying round
Vitória SC
0-1
Midtjylland
Referee: Richard Liesveld (NED) – Stadium: Estádio D. Afonso Henriques, Guimaraes (POR)

0 Σχολίασε το Άρθρο...:

Δημοσίευση σχολίου

 
ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ